Умови публікації

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Для опублікування статті у науковому журналі «Acta Academiae Beregsasiensis: Geographica et Recreatio» № 3 за 2024 рік необхідно до 28 червня включно:

▶ Заповнити довідку про автора;

▶ На електронну адресу actaacademiae@gmail.com надіслати статтю, оформлену відповідно до вказаних вимог, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску;

▶ Рецензію наукового керівника або іншого фахівця у певній галузі знань, який має відповідний науковий ступінь (подають лише аспіранти та здобувачі).

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Вартість публікації

Після успішного проходження рецензування автор отримає реквізити для сплати публікаційного внеску на електронну пошту. Обов’язково необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації – 900 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень.

Література та анотації також входять до загальної кількості сторінок публікації, що оплачується. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням збірника та розміщенням його електронної версії.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Терміни виходу

Електронна версія буде розміщена у відкритому доступі на сайті 28 серпня 2024 р.

Друкована версія буде відправлена авторам статей, які її замовлять, 30 вересня 2024 р.